Qatar



Tee2Green
Kronan 365id Engelen Kornelindsel Engelen










Resultat Vidbynäs South (13.00) 2010-09-21, Slaggolf

PlatsNamn/klubbHcpSlopeBruttoNettoPoäng
1 Håkan Bilfeldt, Huvudstadens GK 1012847250
3 Tommy Eriksson, Botkyrka GK 78847625
4 Mathias Åkerström, Brollsta GK 911887720
5 Magnus Rickman, Huvudstadens GK 1113907715
6 Simon Hansen, Huvudstadens GK 1114917710
7 Gustavo Ekelund, Haninge GK 0684789
8 Mikael Eriksson, Söderby GK 4584798
9 Mikael Ekander, Huvudstadens GK 101292807
10 Robert Hoffman, Öregrunds GK 121496826
11 Johnny Granberg, Burviks GK 5792855
12 Patrik Skattman, Örbyhus GK 81096864
13 Roberto Sundler, Huvudstadens GK 1720106863
14 Peter Bane, Mälarbadens GK 1821107862
15 Mathias Nylin, Huvudstadens GK 1821107861
16 Leif Åkerlund, Haningestrand GK 1113100870
17 Oscar Gleisner, Huvudstadens GK 1113101880
18 Tomas Rubinstein, Bro-Bålsta GK 17.320108880
19 Rickard Drotte, Fors GK 18.621109880
21 Björn Johansson, Flemminge GK 910100900
22 Peter Flärvall, Sollentuna GK 4597920
23 Jan Westerberg, Bro Bålsta GK 1518116980
24 William Johnson, Huvudstadens GK 9.41100
24 Per Johnson, Huvudstadens GK 10.61200
24 Joakim Flodin, Kallfors 111300

Longest: Simon Hansen (231m)
Nearest Ban-Thai: Peter Flärvall (6.58m)
Nearest Droppbollen: Mikael Eriksson (87cm)
Nearest MAN-hålet: Mikael Ekander (4.72m)
Nearest Tee2Green: Robert Hoffman (4.40m)
Här anmäler du dig till våra deltävlingar.

Klädkollektion 2019

Race to the Black Mountain 2020
Här finns ett detaljerat schema.

Här kan du läsa allt om matchspelet 2019.
Resultat matchträdet 2019
Slutresultat matchträdet 2018

Bro Hof Stadium Course (24/9)

Bro Hof Stadium Course (24/9)

1 Alexander Varzakakos0
2 Ali Samet0
3 Anders Biehl0
4 Anders Lilja0
5 Anders Thoor0
6 Andreas Karlsson0
7 Andreas Åhlund0
8 Bekir Jusufbasic0
9 Benny Johansson0
10 Benny Nybro0

Se totalresultat



Resultat 2019 - klicka här.

Resultat - Longest, nearest, Baan Thai.